VELİ YORUMLARI

MERHABALAR BİLİNÇ KOLEJİ!

Sevgili kurucumuz, çok kıymetli öğretmenlerimiz ve çalışan arkadaşlarımız sizleri anlatmaya inan hiçbir kelime yetmez. Bilinç Koleji olarak çocuklarımıza o kadar güzel, o kadar bilinçli bir eğitim verdiniz ki ektiğiniz tohumlar kök saldı. Kök salan tohumlarınız her biri başka üniversitelerde çiçek açacak. Sizlerin yetiştirdiği bu çocuklar yeni neslin gururu olacaklar.

Saygı değer öğretmenlerimiz, çalışan arkadaşlarımız, çocuklarımıza yeri geldi anne, baba, abi, abla oldunuz. Çocuklarımzı bu aşamaya beraber yol göstererek getirdiniz. Emeğiniz ve hakkınız o kadar çok ki inşallah çocuklarımız da bu güzel emeğinizi ve hakkınızı iyi yerlere gelerek öderler. Bu kelimeleri yazarken hem sevinç hem hüzün bir arada. Çocuklarımız büyüdü üniversite hayatına adım atıyor. Sevincimiz çok büyük ama üzüntümüzde bir o kadar. Değerli kurucumuz, öğretmenlerimiz, çalışan arkadaşlarımızdan ayrılmanın üzüntüsü de bir başka, iyi ki de sizin gibi çok kıymetli ve bir o kadarda değerli öğretmenlerimize teslim etmişiz çocuklarımızı. Sahiplenip kollayan bilinçli öğretmenlerimiz ve kurucumuz bizlere böyle güzel çocuklar yetiştirdiniz sizlere minnettarız iyi ki varsınız. Çocuklarınızın iyi bir eğitim almasını istiyorsanız hiç düşünmeden Bilinç Koleji derim. Hepinizi çok seviyorum.

Başarılarınız daim olsun.

Mehtap ŞAHİN
Öğrenci Velisi

Sevgili Bilinç Koleji Ailem,

Dört yıllık lise hayatımda bana unutmayacağım anılar yaşattığınız için teşekkür ederim. Özellikle yurt dışı projesi ile farklı bir ülke, farklı bir ortam ve çalışma şekli göstermeniz hayatımız için çok önemli. Bizlere böyle olanakları sağlamanız çok faydalı. Bizler 12. sınıf olarak mezun olup gidiyoruz, çok güzel dostluklar kardeşlikler edindik.

Bu dört yıl içerisinde bizlere emeği geçen bütün öğretmenlerimize teşekkür eder, arkadaşlarıma ise başarılar dilerim. Umarım üniversite hayatımda da böyle tecrübeli öğretmenler ve güzel dostluklar edinirim.

Berfin BALCI
12. Sınıf Öğrencisi

Sevgili Bilinç Koleji,

Bundan dört yıl önce her şeyden çekinen, cesareti olmayan, karar vermekte zorlanan kızımı siz değerli öğretmenlere teslim ettiğim günleri hatırlıyorum. Şimdiki durumu ile karşılaştırdığımda o ürkek, çekingen biri olarak girdiği okulunuzdan kendine güvenen , cesur, çalışkan, kendi kararlarını verebilen bir genç kız olarak bitirdiğini görmek beni çok mutlu ediyor.

Bu dört yıl içerisinde kızımın öğretmenleri arkadaşları ve çalışanları ile büyük bir aile olduğunun farkına vardım. Ayrıca okulunuzun öğrencilerini geliştirmek amacı ile çeşitli etkinlikleri var. Bunlar içinde en önemlisi ise Yurt Dışı Projesi. Öğrencileri Almanya’ya götürerek farklı kültürler, farklı yaşam tarzları ve iş ortamını gözetleme gibi tecrübeler elde ettikleri, gidiş geliş süresi boyunca okul yönetimin ve öğretmenlerin bize vermiş olduğu güven sayesinde gözümüz hiç arkada kalmadı ve bütün veliler olarak çok başarılı bulduk.

Kızımın dört yıl boyunca bir aile gibi geçirdiği bu zamanda okuldaki birlik beraberliği sağlayan kurucunuz Nezaket Hanım, okul yönetimi ve tüm öğretmenlere teşekkür ederim.

SELAHATTİN BALCI
Öğrenci Velisi

ETKİNLİKLER

Bilinç Koleji Sağlık Lisemizin Amasra Gezisi ...
Prof. Dr Füsun Terzioğlu’nu Okulumuzda Ağırladık Atılım Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr Füsun TERZİOĞLU’nu okulumuzda ağırladık....
Lösev Çiftliğini Ziyaret Ettik 25 Aralık 2018 tarihinde 11. Sınıf öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizle birlikte merkezi Ankara’da bulunan “Lösev Çiftliği”ni ziyaret ettik. Binlerce çocuğumuzun yaşadıkları zor...
MTA Gezisi Okul gezi gözlem ekibi olarak 9. sınıflarımız ile birlikte başkentimizde bulunan Maden Tetkik Arama Genel Müdürlüğü’ne 12 Aralık Çarşamba günü gezi düzenledik. Amacımız: “Başke...
call-me